Erenoğlu Hukuk Bürosu | Ahmet Erenoğlu Kimdir ?


Ahmet Erenoğlu Kimdir ?


"İnsanlara karşı ne zorbalığa başvurun, ne de ezilip büzülün. En etkili yol, hem güçlü hem vicdanlı olmaktır." Anonim

Erenoğlu Hukuk Bürosu Av. Ahmet Erenoğlu tarafından 2001 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne hukuki faaliyetlerine devam etmekte olup, yan kuruluş ve yardımcı personelleriyle hizmetini sürdürmektedir.

Ofisimiz gayrimenkul hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra iflas hukuku, inşaat hukuku, basın hukuku alanlarında uzmanlaşmış olarak hizmet vermektedir.Ayrıca özel projelerde müvekkillerinin işlerini ilgili kurumlarda avukatları vasıtasıyla etkin bir şekilde takip etmek de ve hızlı sonuçlar almaktadır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi sahibi olmak veya yasa gereği burada yayınlayamadığımız ulusal şirketler, kurumlar, özel ve tüzel kişilerden oluşan geniş referans listemiz hakkında bilgi almak isterseniz, lütfen 0 312 286 60 60 nolu ofis telefonumuzdan bilgi isteyiniz. Bu vesile ile her türlü sorunuza cevap vermekten ve size hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla

Vekalet Bilgileri..

VEKALETNAME ÇIKARABİLMEK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER:
Baro ve sicil nosu : Ankara Barosu 15113
Avukat : Ahmet ERENOĞLU
T.C. kimlik no : 23192199512
Adres : Çukurambar Mah. 1458 Sok. No:17/1 Çankaya/ANKARA
Vergi dairesi ve nosu : Başkent 23192199512
Vekaletname Verirken Dikkat Edilecek Hususlar.
Şirket Vekaletnamesi : Şirket adına çıkartılacak vekâletlerde, şirket adına vekâleten şahsı adına asaleten ibaresi kullanmanız halinde bir vekâletle hem şirketiniz için hem de şahsınız için vekâlet vermiş olursunuz, gerektiğinde tekrar vekâlet çıkartmakla uğraşmazsınız.
Özel vekaletnameler : Boşanma vekaleti ya da tanıma tenfiz davası, Veraset intikal, şirket kuruluşu, gayrimenkul alım-satımı, ipotek, şirket hisse devri, vergi dairesi işlemleri, gayrimenkul kira işlemleri, yaş ve ad-soyad davası olduğu notere mutlaka söylenmelidir. Notere 2 fotoğrafla ve nüfus cüzdanı ile gidilmelidir.
ÖDEME İÇİN BANKA HESAP NUMARAMIZ:
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI ADLİYE SARAYI ŞUBESİ
Gerekli bilgi için ofisimizle irtibata geçiniz…

Hukuk birgün herkese lazım olur. - Anonim

Ankara Avukatlık Hizmetleri

Avukat Ankara | Ankara Hukuk Hizmetleri | Ankara Avukat
API –>