Ceza Hukuku

Sizi Savunacak Özel ve Agresif Ceza Avukatları

 

Erenoğlu Hukuk Bürosu yasal savunma ekibimiz, cezai savunmanın her alanında bilgili eski savcılardan ve Avukat Yardımcılarından oluşmaktadır. Müvekkilin tutuklanması ile ceza avukatlarımız, suçlamaları savunmak için bilgi ve deneyimi sert bir yaklaşımla bir araya getiriyor. Suçlamaları azaltmak veya düşürmek için bir savcıyla müzakere etmenin bir yolu olarak sizi mümkün olan en iyi şekilde aydınlatan gerçekleri dinlemek ve öğrenmek için zaman ayırıyoruz. Bunu yapamazsak, sizi mahkemede ve gerekirse temyizde güçlü bir şekilde savunacağız.  

Ankara ceza avukatı olarak, Türkiye'deki savcıları ve hakimleri tanır ve yerel cezai uygulamalarda çok bilgilidir. Ayrıca en yüksek il ve ilçe mahkemelerine de çıktık. İddia makamının davasını makul bir şüphenin ötesinde kanıtlamasını engellemek için davaları proaktif ve ısrarlı bir şekilde ele alıyoruz. Her türlü suçla suçlanan yüzlerce kişiyi müdafaa ettik ve bunu yorulmadan ve özveriyle yaptık. Biz de sizin için aynısını yapacağız.

Türkiye Cumhuriyeti Devletin'de Suçlama Türleri

 

Tüm cezai suçlamalar, yaşamı değiştirebilecek mahkûmiyet risklerini beraberinde getirir. Hem il hemde ilçe mahkemelerde savunduğumuz cezai suçlamalar arasında şunlar yer almaktadır:

 • Saldırı
 • Cinsel taciz ve cinsel saldırı
 • Cinayet
 • Aile içi şiddet
 • Nefret suçları
 • Hırsızlık ve hırsızlık
 • Uyuşturucu ücretleri
 • Beyaz yakalı suçlar
 • Dolandırıcılık

Erenoğlu Hukuk Bürosu ceza savunma avukatlarımız, sanıkları her aşamada temsil eder. Güçlü müzakere ve cezai savunma becerilerine sahibiz. İlk tutuklama veya mahkemeye çıkarma anından itibaren, durumunuzu hızlı bir şekilde çözmek ve mümkün olduğunca olumlu bir sonuç elde etmek için çalışıyoruz. Ayrıca, mahkumiyetlerin silinmesi ve sabıka kayıtlarının silinmesi çabalarının yanı sıra yargılamanın sonraki aşamalarında da yer alabiliriz. Adınızı temize çıkarmak için çok çalışacağız. 

Nitelikli Bir Suç Savunma Avukatı Nasıl Yardımcı Olabilir?

 

Bir ceza savunma avukatını Ankara' da seçerken, haklarınızı savunmak ve çıkarlarınızı korumak için deneyim ve agresif bir yaklaşımın yerini hiçbir şey tutamaz. Savunma pazarlığı düzenlemelerini müzakere etmekten davanıza en uygun jüri üyelerini seçmeye ve temyiz için duruşmada bir kaydı korumaya kadar ceza hukuku sürecinin tüm yönlerinde yetenekliyiz. Yılların bilgi birikimimiz size kesin bir avantaj sağlayabilir.    

Sizin İçin Savaşması İçin Bugün Ankara' da Ceza Savunma Avukatı ile İletişime Geçin

 

Ceza avukatı Ankara ' da savunma avukatlarımızla ne kadar erken iletişime geçerseniz, davanızı savunmak için sizin için o kadar erken çalışabiliriz. Tutuklanmanın veya bir suçla itham edilmenin hemen ardından geçen süre kritiktir. Polis veya savcı, davalarını desteklemek için zararlı ifadeler almak veya kayıtlara veya mülklere el koymak için sizi sorgulamaya çalışabilir. Daha sonra ifadeleri veya kanıtları engellemeye çalışabilsek de, mümkünse beyanların yapılmasını ve mahkeme celplerinin verilmesini önleme şansı vermek daha iyidir.

Erenoğlu Hukuk Bürosu Ankara Ağır Ceza Avukatı olarak savunma ekibimiz, 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ceza avukatı olan Ahmet Erenoğlu ve uygulaması prosedürün tüm aşamalarında cezai savunmayı içeren bir ceza temyiz danışmanı olan avukatımız tarafından yönetilmektedir. Ofislerimiz Ankara 'nın merkez ilçesi Çukurambar ilçesinde uygun bir konumdadır.  Bugün bizimle iletişime geçin ve #ankaracezaavukatı olarak savunma avukatlarımızı davanızın mümkün olan en iyi çözümüne ulaşmanız için sizin için çalışmasını sağlayın.


Yorum ve Sorular


Henüz bir yorum paylaşılmamış. Bir yorum yazın.

Yorum Yaz


Güncel Makaleler

Maddi Ve Manevi Tazminat Talep Etme Hakkı
 • 22 Mayıs 2021
Maddi Ve Manevi Tazminat Talep Etme Hakkı

Maddi Ve Manevi Tazminat Talep Etme Hakkı Trafik kazaları sonucunda maddi ve manevi birtakım haklar doğar. Borçlar kanunun maddi tazminatı düzenleyen yasasında geçen 45. maddeye göre; bir ada öldüğü taktirde ziyan ve zarar, def

Devamını Oku
Kazaları Önlemenin Yolları
 • 22 Mayıs 2021
Kazaları Önlemenin Yolları

Kazaları Önlemenin Yolları Trafik kazalarının yaklaşık %90’ı sürücü hatalarından kaynaklanıyor. % 2 ‘si ise yaya hataları sebebi ile meydana gelmekte. Ülkemizde trafik kazaları nedeni ile yaklaşık olarak 10 bin kişi hayatını ka

Devamını Oku
Kaza Anında Yapılması Gerekenler
 • 22 Mayıs 2021
Kaza Anında Yapılması Gerekenler

Kaza Anında Yapılması Gerekenler Birtakım nedenlerden dolayı meydana gelen trafik kazaları sonucunda kişiler hayatlarını kaybediyor. Can kayıplarının dışında maddi hasarlı trafik kazalarına da karışmanız durumunda kaza anında y

Devamını Oku